LIST OF FORMER PRESIDENTS AND FORMER CONFERENCES

EAME  De PLAATSEN wordt 

jaar Plaats Het is voorzitt Vice-voorzitt is Conference-Chair
1953        
1954        
1955        
1956        
1957 Lucerne (CH)      
1958 Trier (DE)      
1959 Trier (DE)      
1960 Wenen (AT)      
1961 Pisa (IT)      
         
1969 Portugal (PT) Sput Teenstra (NL) Recensies    
1970 Italië (IT) Sput Teenstra    
1971 Turkije (TR) Sput Teenstra    
1972 Zwitserland (CH) Sput Teenstra   Emil Hockenjos (CH)
1973 Gleneagles / Schotland Tristano Bolelli (IT)    
1974 Amsterdam (NL) Tristano Bolelli   Carl-Henning Schwarz (GE)
1975 Holbaek (DK) Tristano Bolelli   Svend Larsen (DK) Recensies
1976 Lyon (FR) Tristano Bolelli    
1977 Salzburg (AT) Tristano Bolelli    
1978 Essen (GE) Tristano Bolelli   Carl-Henning Schwarz (GE)
1979 Jeruzalem (IL) Tristano Bolelli   Isi Loonstein (IL)
1980 Tampere (FI) Peter Wessel (NO)   Kim von Weissenberg (FI)
1981 Thessaloniki (GR) Tristano Bolelli (IT)    
1982 Tonsberg (NO) Tristano Bolelli    
1983 Luik (FR) Tristano Bolelli    
1984 Barcelona (ES) Andreas von Schubert (GE) Kim von Weissenberg (FI)  
1985 Scheveningen (NL) Andreas von Schubert Kim von Weissenberg Sjoerd Wartena (NL)
1986 Uppsala (SE) Andreas von Schubert Kim von Weissenberg Gustaf Arberg (SE)
1987 Zürich (CH) Andreas von Schubert Hugo Keller (SE)  
1988 Istanbul (TR) Sjoerd Wartena (NL) John Pedley (GB) Een andere Bekijk het volledige
1989 Angers (FR) Sjoerd Wartena John Pedley  Pierre Brenot (FR)
1990 Nantwich (GB) Sjoerd Wartena Hugo Keller (SE) Norman Wellens (GB)
1991 Heidelberg (GE) Hugo Keller (SE) Michel Dumont (BE) Werner Keller (GE)
1992 Jeruzalem (IL) Hugo Keller  Michel Dumont Netzach Davidi (IL)
1993 Ravenna (IT) Hugo Keller  Michel Dumont Tonino Pacella (IT)
1994 Johannesburg (ZA) Michel Dumont (BE) Werner Keller (GE) Bryan Thurtell (ZA)
1995 Oslo (NO) Michel Dumont Werner Keller Sven Jansverk (NO)
1996 Lissabon (PT) Michel Dumont Werner Keller Antonio G. Ferreria (PT)
1997 Helsinki (FI) Werner Keller (GE) Richard Buss (NL) Matti Savela (FI)
1998 Wenen (AT) Werner Keller Richard Buss Peter Lucan Stond
1999 Tessalonika (GR) Werner Keller Richard Buss Minas Vergis (GR)
2000 Nazareth (IL) Richard Buss (NL) Jean Claude Penicaud (FR) Irene Lewitt (IL)
2001 Lille (FR) Richard Buss Jean Claude Penicaud Ghislain Delassus (FR)
2002 Rotterdam (NL) Richard Buss Jean Claude Penicaud Stan Tempelaars (NL)
2003 Aarhus (DK) Jean Claude Penicaud (FR) Yrjö Helanen (FI)  
2004 Brussel (BE) Jean Claude Penicaud Yrjö Helanen Jean Claude Warnant (BE)
2005 Berlijn (DE) Jean Claude Penicaud Yrjö Helanen  
2006 Istanbul (TR) Yrjö Helanen (FI) Danielle Baltus (BE) Een andere Bekijk het volledige
2007 Eskilstuna (SE) Yrjö Helanen Danielle Baltus Vivi-Anne Åsell (SE)
2008 Madrid (ES) Yrjö Helanen Danielle Baltus Tomaso Virdia (ES)
2009 Reykjavik (IS) Danielle Baltus (BE) Erwin Zeller (AT) Jan Aldair Jansen (IS)
2010 Zürich (CH) Danielle Baltus Erwin Zeller Walter Weyser (CH)
2011 Sun City (ZA) Erwin Zeller (AT) Vivi-Anne Åsell (SE) Christopher Thompson (ZA)
2012 Boedapest (HU) Erwin Zeller Vivi-Anne Åsell György Spànyi (HU)
2013 Rome (IT) Vivi-Anne Åsell (SE) Luciano Di Martino (IT) Luciano Di Martino (IT)
2014 Oslo (NO) Vivi-Anne Åsell Luciano Di Martino Herman Meier (NO)
2015 Antalya (TR) Luciano Di Martino (IT) Serdar Kehlamet (TR) Serdar Kehlamet (TR)
2016 Helsinki (FI) Luciano Di Martino Serdar Kehlamet (TR) Liisa Stjernberg (FI)
2017 Warschau (PL) Serdar Kehlamet (TR) Jakob Volther (DK) Krzysztof Kopycinski (PL)
2018 Deauville (FR) Serdar Kehlamet (TR) Jakob Volther (DK) Jean- Ronny Huart (FR)
2019 Valencia (ES) Jakob Volther (DK) Lucien Perlitius (NL) Garciela Waen (ES)